همواره کوشیده ایم تا به درست ترین نحو ممکن نیازهایتان را درک کنیم و بهترین مسیرها را با تخصص و تجربه ای که داریم انتخاب کرده و در نهایت، تمامی ابزارهای لازم و قدرتمندترین رسانه های کشور را برای تحقق یکایک اهدافتان به کار بگیریم.

به برندینگ دیجیتال خوش آمدید!

 این خاصیت یک برند است که مشتریانش در هر کجا و در هر شرایطی که باشند رد و پایش را می بینند و از خدماتش بهره مند می شوند. اگر تصمیم دارید در یکی از پرجمعیت ترین جاهایی که در دنیا موجود است، یعنی “اینترنت”، حضوری قدرتمند داشته باشید و شخصیت برندتان را در ذهن کاربران فضای آنلاین حک کنید، به شما تبریک می گویم!…

Banner Advertising | تبلیغات بنری

بیلبورد شما را در بزرگراههای آنلاین نصب میکنیم و بیشترین بازدید را برایتان رقم میزنیم

روابط عمومی و درج اخبار | Press Release

از رویدادها و تازه های کسب و کارتان خبر میسازیم و آن را در انبوه رسانه ها نشر میدهیم

Cost per Click Advertising | تبلیغات کلیکی

متناسب با بودجه خود به ازاری هر کلیک کاربران بر روی تبلیفات هزینه را پرداخت میکنید

بازاریابی شبکه های اجتماعی | Social Marketing

برای محصول برند و کسب و کارتان حساب های فعال با انبوهی از اعضای مشتاق می سازیم

Contetnt Production | تولید محتوا

حرفه ای بودنتان را برای مخاطب با تولید ویدیو انیمیشن عکس اینفوگرافیک متن و … نمایش می دهیم

تبلیغات موبایلی | Mobile Advertising

با روش های مختلف از پیامک تا اپلیکیشن های کاربردی پیامتان را روی موبایل به مخاطبان می رسانیم

برای ارائه ی راهکارهای مناسب تبلیغات ارزان  و مفید، با ما در ارتباط باشید:

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، برای تبلیغات و برند سازی ایده آل و مفید باید نیازسنجی در مورد آن بوجود آیند تا بهترین پیشنهاد را به شما ارائه نماییم که این مورد می تواند بصورت تلفنی و یا مراجعه حضوری انجام پذیرد.
جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ، با شماره های دفتر مرکزی کدیزاین تماس حاصل نمایید :

دفاتر طراحی گرافیک و تبلیغات کدیزاین

و یا از طریق پست الکترونیکی info[at]sitecodesign.ir با ما در ارتباط باشید.

 • چرا تبلیغ؟

  افزایش بازدید وب سایت برای بسیاری از کسب و کارها اهمیت زیادی دارد. دنیای دیجیتال، ده ها راه و صدها رسانه برای رسیدن به این هدف برایتان آماده کرده است.ما بهترین هایشان را به شما پیشنهاد می دهیم.اما قبل از آن پیشنهاد می کنیم سِروِرتان را تقویت کنید که به زودی میهمانی بزرگی را باید تدارک ببیند!

 • چه موقعی؟

  چه با قصد فروش، چه با قصد آگاهی رسانی و چه با قصد وفادارسازی مشتری و یا برندینگ بخواهید فعالیتی را انجام بدهید، بازاریابی دیجیتال برای شما به صرفه ترین راه خواهد بود. همین الان شروع کنید.به شما این اطمینان را می دهیم که بازگشت سرمایه ای را که از فعالیت های دیجیتال مارکتینگ به دست می آورید به شما اثبات می کند که به صرفه ترین، کم دردسرترین و ماندگارترین راه را به نسبت سایر روشهای سنتی بازاریابی انتخاب کرده اید.از همین لحظه ای که این وب سایت را می خوانید تا زمان تحقق یکایک اهدافتان، همواره و در تمامی چالش های مسیر مشترکمان، در کنار شما هستیم.

 • کجا؟

  ما می دانیم مشتریان آینده شما معمولا کجا هستند و در چه زمان هایی از چه رسانه های دیجیتالی، بیشتر استفاده می کنند.هر جای دنیای آنلاین که باشند ما نیز در آن جا هستیم و پیامتان را به آن ها می رسانیم!افزایش بازدید وب سایت برای بسیاری از کسب و کارها اهمیت زیادی دارد.دنیای دیجیتال، ده ها راه و صدها رسانه برای رسیدن به این هدف برایتان آماده کرده است.ما بهترین هایشان را به شما پیشنهاد می دهیم.اما قبل از آن پیشنهاد می کنیم سِروِرتان را تقویت کنید که به زودی میهمانی بزرگی را باید تدارک ببیند!

 • با چی؟

  هرگز در بازاریابی سنتی نمیتوانید همانند بازاریابی دیجیتال، مخاطبان زیادی را در یک دسته مشخصی که میخواهید پیدا کنید!در بازاریابی دیجیتال، بهتر از هر سبک دیگری می توانید مخاطبانتان را از لحاظ تیپ شخصیتی، فرهنگ، قدرت مالی، سن، جنس، شغل و… تفکیک کنید و برای هر کدام که بخواهید به طور جداگانه برنامه ای تدارک ببینید.

  ما می دانیم مخاطبانتان را در کجا باید پیدا کنید!بی شک صدای کسی بهتر شنیده می‌شود که رسانه‌های قوی‌تری دارد.بزرگترین و پربازدیدترین وب‌سایت‌های کشور، تریبون شما خواهند بود.چند هزار نفر؟ چند صد هزار نفر؟ چند میلیون نفر را می خواهید با برند یا محصولتان آشنا کنید؟به پربازدیدترین وب سایت های کشور سلام کنید!!

  با کمپین های دیجیتال طراحی سایت کد دیزاین ، به اهداف بازاریابی تان دست پیدا خواهید کرد.

 • چه کسی؟

  پس از کسب تجربه های بزرگ و موفق در طی سال ها فعالیت تبلیغاتی در زمینه های مختلف، می توانیم ادعا کنیم که ما می دانیم مشتریان بالقوه تان به چه حرفی گوش می دهند و چه چیزی را دوست دارند بشنوند. به ما بپیوندید، تا آن ها را از قول شما به آن ها بگوییم.

  از طرفی دیگر هر فعالیتی که بخواهید در دیجیتال مارکتینگ انجام بدهید و هر واکنشی که مردم نسبت به آن نشان دهند، با صدها ابزار و روش کاربردی، قابل تحلیل دقیق و جزء به جزء می باشد.این یکی از بهترین خبرهای ممکن برای مدیران بازاریابی یا تبلیغات و به طور کلی صاحبان کسب و کارهاست که به شما نشان می دهد کارهایتان چه اثراتی داشته و در ادامه باید چه کاری انجام بدهید.

 • چه چیزی؟

  با طراحی و اجرای یک کمپین دیجیتال موفق و هدفمند و با استفاده بهینه و درست از ابزارهای مختلف بازاریابی و تبلیغات آنلاین ، به تمامی هدف های بازاریابی که برای خودتان درنظر گرفته اید برسید. به شما خواهیم گفت که چگونه این کار را برایتان انجام می دهیم! و در نهایت شما میمانید و نموداری صعودی از آمار فروشی که آن را در دفترتان قاب کرده اید!