در طراحی سایت ، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو و دانش روز افزون افزایش ترافیک سایت سئو، در دستور کار قرار گیرد. برای شرکت طراحی وب سایت کدیزاین ، بسیار مهم است که ضمن شناسایی رفتار رقبای تجاری مشتریان خود، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، این امکان را فراهم نماید که در فرآیند طراحی وب سایت، مشتریان بیشترین امکان را در زمینه تسلط بر صفحات اینترنت با توجه به محدوده کلمات کلیدی در اختیار داشته باشند.

چرا طراحی سایت در ایران ؟

شرکت طراحی سایت کدیزاین برای دست یافتن به این مهم، از تکنیک ها و روش های روزآمد و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید. قدر مسلم این که بنیاد یک فرآیند طراحی وب سایت باید از همان ابتدا به صورت کاملا حرفه ای فراهم شود تا بعد از اتمام پروژه ساخت و راه اندازی سایت، برندی که طرف قرارداد sitecodesign.ir است بتواند از سایت خود به عنوان وسیله ای کارآمد در جهت معرفی خود در دنیای مجازی بهره برداری نماید. جلب نظر حداکثری مشتریان سایت دیزاین ، نسبت به خدمات ما و جلب نظر حداکثری مشتریان ما به برند مورد نظر، از اهداف اصلی طراحی وبسایت است.

ما آماده ارائه راه حل های دیجیتال خلاقانه و کارآمد برای کسب و کار آنلاین شما هستیم. تعهد، خلاقیت و کارآمیخته با شور و شوق حاصلی جز یک اثر ماندگار طراحی وب برای شما و ما ندارد. علاوه بر جنبه های کاربر پسند بودن در حین طراحی، رعایت اصول بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد که به آن نیز پرداخته ایم. منحصر به فرد بودن همراه با خلاقیت، تجربه و دانش، تضمین بالاترین کیفیت در کار ماست طراحی سایت و توسعه نرم افزار های تحت وب تخصص شرکت طراحی سایت کد دیزاین است.

طراحی وب سایت کدیزاین

در فرآیند مشاوره طراحی وب سایت ، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید.

در فرآیند مشاوره طراحی سایت ، کارکنان و متخصصین شرکت طراحی سایت کدیزاین به مراجعین توضیح میدهند که وب سایت هر برندی به منزله شناسنامه و هویت بصری و درونی یک برند و شرکت است و بسته به نیاز و انتظاراتی که مشتری دارد، بهترین پیشنهادها و راه حل های ممکن به وی ارائه می شود.

تیم طراحی وبسایت، در پروسه انجام کار از یک نظم و الگوی از پیش تعیین شده پیروی می کند. به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و نهایی کردن صفحات، از نظر گرافیک و کارآمدی و سپس ورود به مرحله بهره برداری و پشتیبانی از سایت ، همگی توسط نیروهای متخصص انجام می شود. گروه های کاری شرکت طراحی سایت sitecodesign.ir ، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان، پس از طی یک فرآیند روشمند کاری، آن را قالب بهترین سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان)، عملیاتی می کند.

در این مسیر مسائل حرفه ای همچون حفاظت از اطلاعات مشتریان، امنیت وب سایت و حفظ داده های ارزشمند مشتریان در سرلوحه کار همکاران ما در شرکت طراحی سایت کد  است. ضمن اینکه در تمام طول راه، ما همکار و پشتیبان شما باقی خواهیم ماند.

برای طراحی وبسایت باید نیازسنجی در مورد آن بوجود آیند تا بهترین پیشنهاد طراحی وب سایت با بروزترین طراحی گرافیک و راه کارهای seo را به شما ارائه نماییم که این مورد می تواند بصورت تلفنی و یا مراجعه حضوری انجام پذیرد.
جهت مشاوره رایگان طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خبری و طراحی سایت پزشگی ، با شعبات شرکت کدیزاین  در مراکز استانها تماس حاصل نمایید.

شما می توانید برای آگاهی از تعرفه ها و اطلاعات بیشتر از طراحی سایت در تهران ، طراحی سایت در مشهد ، طراحی سایت در اصفهان ، طراحی وب سایت در اردبیل ، طراحی سایت در تبریز ، طراحی سایت در شیراز ، طراحی سایت در یزد ، طراحی سایت در همدان ، طراحی سایت در زنجان ، طراحی سایت در کرج ، طراحی سایت در قم ، طراحی سایت در یزد ، طراحی سایت در اردبیل ، طراحی سایت در ارومیه ، طراحی سایت در بانه ، طراحی سایت در رشت ، با مرکز پشتیبانی و فروش ارتباط حاصل فرمایید.

و یا از طریق پست الکترونیکی info[at]sitecodesign.ir با ما در ارتباط باشید.

 • انگیزه و شوق برای طراحی وب

  در شرکت طراحی وب سایت کدیزاین طراحی وب و برنامه نویسی با شور و انگیزه انجام می شود. برای ما هر پروژۀ طراحی وب سایت به منزله چالشی برای خلق یک وبسایت فوق العاده و متفاوت است! بنابراین شما در نهایت یک طراحی پرشور و جذاب به همراه یک سیستم مدیریت محتوای ساده و کارآمد خواهید داشت. سیستمی که به شما اجازه می‌دهد خودتان به راحتی مطالب قدیمی را ویرایش و مطالب جدید را اضافه کنید.

 • طراحی سفارشی و اختصاصی

  هر پروژه طراحی سایت در ایران منحصر به فرد است و اهداف خود را دنبال می‌کند. بنابراین یک فرمول برای همه پروژه ها وجود ندارد. تیم برنامه‌نویسی و طراحی وب کدیزاین آماده است تا با در نظر گرفتن سلیقه و اهداف شما یک وب سایت مناسب را طراحی کند که پاسخگوی نیازهای منحصر بفرد شما باشد. برای ما هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد چرا که ما می توانیم هر طرح و ایده ای را به یک وب سایت تبدیل کنیم.

 • طراحی سایت استاندارد و قابل توسعه

  خلاق بودن کافی نیست. شما باید طراحی سایت خود را به فناوری‌های روز دنیا تجهیز کنید و استانداردهای بین‌المللی را دنبال کنید. تیم طراحی سایت همواره در حال بروزرسانی دانش و تجهیزات خود است تا بتواند سایتی را برای کارفرما طراحی نماید که دارای یک سبک و سریع باشد، اصول سئو و بهینه سازی در آن رعایت شده باشد و به راحتی بتواند مسیر موفقیت را بپیماید.

 • سازگاری و انعطاف پذیری

  امروزه با توجه به تنوع دستگاه های هوشمند و مرورگرها، وب سایت شما باید با هر دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگاری داشته باشد. گوگل تاکید رسمی دارد که وب سایت های امروزی می‌بایست با هر دستگاه و در هر اندازۀ صفحه‌ای بدون خطا بارگذاری شوند. این دستگاهها شامل مرورگرهای مدرن، گوشی‌ها، تبلت‌ها، ساعت هوشمند و تلویزیون های اسمارت می‌شود. ما با طراحی سایت واکنشگرا  از این موضوع اطمینان حاصل می‌کنیم تا تمامی کاربران از وب‌سایت شما راضی بوده باشند.

مراحل طراحی وبسایت کدیزاین

شرکت طراحی وبسایت کدیزاین کلیه پروژه‌های طراحی سایت خود را در فازهای اصلی زیر پیاده سازی می‌نماید:

 • امکان سنجی نیاز مخاطبان وب سایت و بررسی رقبای داخلی و خارجی
 • درآوردن نقشه سایت یا لایوت اولیه از امکانات سایت
 • طراحی قالب گرافیکی سایت
 • تهیه لایوت برای صفحات داخلی و شبیه سازی آن با استفاده از نرم افزار
 • طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحات اصلی سایت
 • HTML صفحات سایت بر اساس آخرین متدهای روز
 • تحلیل و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی
 • برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری
 • آزمایش وب سایت و رفع باگ ها و نقایص احتمالی
 • بارگزاری نسخه آزمایشی وب سایت تا تایید مشتری
 • نصب پکیج های آماری، نصب نقشه سایت XML، نصب Robot
 • آنالیز کلمات کلیدی
 • بررسی آمارها پس از بارگزاری، جهت رسیدن به بهترین نتیجه
 • پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی